Strona główna / Aktualności Forum
Aktualności Forum
środa, 29 maja 2019 00:00

Forum Młodych Mistrzów z udziałem studentki Koła Naukowego SIZ

W dniach 26-27 września 2019 roku w Warszawie-Miedzeszynie odbyło się XXV Forum Teleinformatyki pt.”Polska’25 - strategie i praktyki cyfrowej transformacji”. W wydarzeniu aktywnie uczestniczyły: studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Pani Olga Skrzyniarz, reprezentująca Koło Naukowe Systemów Informatycznych Zarządzania i Pani dr Edyta Abramek, opiekun naukowy jej pracy.

Praca Pani Olgi Skrzyniarz pt. „Branża kreatywna – trudne słownictwo designu” zakwalifikowała się do finału Konkursu „FORUM MŁODYCH MISTRZÓW - Ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa, cyfrowa modernizacja Polski”. Studentka w finale konkursu FORUM MŁODYCH MISTRZÓW zdobyła wyróżnienie Rady Programowej Forum Teleinformatyki w kategorii „Najlepsza merytorycznie praca”.

W 2019 roku, z racji jubileuszu, w Forum wzięła udział rekordowa liczba uczestników i ekspertów (ponad 510), którzy dzielili się wiedzą z zakresu zastosowania nowoczesnych technologii w gospodarce naszego kraju.

Koło Naukowe Systemów Informatycznych Zarządzania Copyright 2016