Strona główna / Działalność / Systemy głosowe w logistyce
Systemy głosowe w logistyce
wtorek, 29 października 2013 00:00

W dniu 29.10.2013 roku Koło Naukowe SIZ zorganizowało wykład nt. "Nowoczesna logistyka – użycie ludzkiej mowy w komunikacji pracownika z systemami IT. Systemy głosowe w logistyce".

Wykład prowadził Pan Arkadiusz Ślusarczyk, specjalista ds. Systemów Głosowych. Podczas wykładu zaprezentowane zostały nowoczesne systemy głosowe. Zaproszeni specjaliści z firmy HeaveyRF przedstawili możliwości systemów głosowych „na żywo”. Każdy ze słuchaczy mógł zapoznać się, jak wygląda wykorzystanie technologii głosowej w ramach typowych procesów logistycznych w firmach, ponieważ nowoczesne magazyny i centra dystrybucji coraz częściej sięgają do technologii głosowych umożliwiając pracownikom komunikację z systemami IT bez użycia ekranu klawiatury.
W seminarium uczestniczyło ok. 70 osób. Spotkanie było otwarte, mogli na nie przyjść zarówno studenci, opiekunowie kół oraz pracownicy uczelni.

Koło Naukowe Systemów Informatycznych Zarządzania Copyright 2016