Strona główna / Działalność / Zarządzanie informatyką w jednostce sektora finansów publicznych na przykładzie sądu
piątek, 24 kwietnia 2015 00:00

W dniu 24.04.2015 roku studenci z Koła Naukowego SIZ uczestniczyli w seminarium nt. „Zarządzanie informatyką w jednostce sektora finansów publicznych na przykładzie sądu”.

Studenci z Koła Naukowego Systemów Informatycznych Zarządzania, dzięki uprzejmości Dyrektora Sądu Okręgowego w Gliwicach Pana Amadeusza Jędrzejczyka, uczestniczyli w spotkaniu wyjazdowym do Sądu Okręgowego w Gliwicach.  Studenci podczas spotkania zapoznali się z ofertą praktyk studenckich oraz zwiedzili budynek sądu. Wizyta pozwoliła zdobyć nowe doświadczenie i poszerzyć wiedzę członków Koła.

Koło Naukowe Systemów Informatycznych Zarządzania Copyright 2016